Temperovač čokolády SELMI FUTURA EX

Tento profesionální stroj je schopen udržet správnou krystalizaci i při značně nižších temperačních teplotách, než je obvyklé. Nová verze profesionálního temperovacího stroje na čokoládu vybavený novou verzí řídícího digitálního panelu. Univerzální stroj s nízkými provozními náklady. Vibrační deska vytápěná nízkým napětím.

Profesionální temperovač SELMI PLUS EX

Nová verze profesionálního temperovacího stroje na čokoládu vybavený novou verzí řídícího digitálního panelu. Univerzální stroj s nízkými provozními náklady. Vibrační deska vytápěná nízkým napětím.

Temperovač čokolády SELMI TOP EX

Profesionální temperovací stroj na čokoládu. Neustálá cirkulace umožňuje dokonalé rozptýlení a smíchání všech částí čokolády a dosažení nejlepšího možného produktu. Je také vybaven objemovým dávkovačem a pedálem pro řízení toku čokolády. Obsahuje uzavíratelný cirkulační systém a chladící systém s protiproudem pro jednoduchou výměnu čokolády.

Temperovač čokolády SELMI GHANA LEGEND

Profesionální temperovací stroj na čokoládu. Rychlé tání a temperování čokolády. Vyprázdnění válce cca 30 minut. Vibrační deska vytápěná nízkým napětím. Stroj se snadno čistí. Neustálá cirkulace umožňuje dokonalé rozptýlení a smíchání všech částí čokolády a dosažení nejlepšího možného produktu.

Temperovač čokolády SELMI ONE

Jednoduchý a kompaktní, profesionální temperovací stroj na čokoládu. Rychlé tání a temperování čokolády. Velmi kompaktní rozměry. Vibrační deska vytápěná nízkým napětím. Stroj se snadno čistí.

Temperovač čokolády SELMI COLOR EX

Profesionální temperovací stroj na čokoládu. Rychlé tání a temperování čokolády. Kompaktní rozměry. Velmi rychlé a jednoduché čištění stoje díky vnitřní vyjímatelné šroubovici, do 5 minut. Vibrační deska vytápěná nízkým napětím. Stroj se snadno čistí.

Příslušenství k temperovacím strojům SELMI - MOULD LOADER - Dávkovač forem

Automatizovaný podavač forem se systémem plnění čokoládou (např. tabulková čokoláda). Systém využívá TOP temperovací zařízení a s výrazně sníženými rozměry, provádí stejné automatizované operace, jaké byly doposud určeny pro tradiční průmyslové linky.

Příslušenství k temperovacím strojům SELMI - Galileo - Rotační zařízení pro duté výrobky

Tento stroj umožňuje využít až čtyři různé nástavce zároveň. Díky neustálé rotaci se čokoláda rovnoměrně rozleje po okrajích formy. Vzniknou tak duté figurky nebo jiné tvary.